Prázdninový provoz a jeho průběh

Vážení rodiče,

velice se omlouváme, ale abychom se spolu mohli setkat 1.září v naší mateřské škole ve všech třídách, musíme o prázdninách mateřskou školu z důvodu stavebních prací opustit a přesunout provoz do náhradních prostor, které nám budou poskytnuty.

Kde a kdy budeme:
V budově naší mateřské školy bude provoz
v týdnu od 1.7. do 3.7.2020
v týdnu od 24.8. do 31.8.2020

Náhradní prostory nám budou poskytnuty:
v budově MŠ II. Sluníčko, K.H.Máchy 1050,
pavilon „B“, je to pavilon od hlavní silnice.
Zde bude provoz v týdnech od 7.7.2020 do 21.8.2020.

Provoz bude totožný s naším: od 6.15 do 16.00 hod.

MŠ bude uzavřena v době od 27.7. do 7.8.2020

Stavební práce na přístavbě by měly probíhat do konce listopadu. Prázdniny budou využity na stavební práce – propojování tříd s přístavbou, vybourávání nových vstupů, zajištění protipožárních opatření ve stávající budově. Tyto práce budou probíhat přímo ve třídách, a to tak, aby třídy byly připraveny na znovuotevření od 1.9.2020.

Díky nim bude mít po ukončení stavby Maková panenka vedle třídy umývárnu a WC (děti nebudou muset chodit přes vstupní halu), Pařezové chaloupce se prodlouží třída, která bude využívána na hraní a spaní. Místo kanceláře bude nová umývárna a WC pro děti a dospělé.

Tyto stavební úpravy nám zmodernizují prostředí, vylepší zázemí pro děti.

Děkujeme za pochopení této vzniklé situace, Děláme vše pro to, abychom vše připravili a mohli jsme se spolu setkat v naší mateřské škole opět 24.8.2020.