Obnovení provozu od 25.5.2020 a důležité informace pro rodiče přihlášených dětí

Vážení rodiče,

25.5.2020 se obnovuje provoz v mateřské škole za zpřísněných podmínek. Jak bude vypadat přijímání a vyzvedávání dětí od toho data do odvolání naleznete v přiloženém souboru. Čtěte pozorně, prosíme vás zároveň o vytvoření dostatečné časové rezervy při příchodu do MŠ. Děti bude přebírat jedna pověřená p.učitelka. Více zaměstnanců se z důvodu zajištění bezpečnosti provozu ve třídách nemůže na přijímání dětí podílet. Každá třída bude mít provoz od 6.15 do 16.00 hod. Skupiny dětí se po dobu pobytu v MŠ nesmí potkávat. Děti budou co nejvíce v prostorách zahrady, obědy budou v každé třídě, čas vyzvedávání dětí po obědě se mění, prosíme o jeho dodržení a pochopení všech těchto opatření , které vycházejí z doporučení MŠMT.

Věříme, že to společně zvládneme.
Dětem posíláme pozdravy a těšíme se na přihlášené děti v pondělí 25.5.2020

Informace k otevření a provozu mateřské školy

ochrana_zdravi_ms

příloha_čestné_prohlášení