Pozdrav pro děti a rodiče

Vážení a milí, naše nejmilejší děti.

Ještě nedávno jsme pro vás připravovali školní pouť, loučení se zimou, fotografování, Velikonoce, výlet, besídku, divadla….

Najednou se ze dne na den náš čas zastavil, zmizel dětský smích, brebentění, třídy se vyprázdnily, budova ztichla a zůstalo jen všudypřítomné ticho…… I paní učitelky se ze dne na den ocitly bez vás. Jako všichni kolem vás sedly k šicím strojům a zapojily se do šití roušek pro rodinu, příbuzné, sousedy v okolí, pro nemocnice.  Pro vás děti pak připravují projekty, které si spolu užijeme, až se spolu zase uvidíme. Čím déle tento stav trvá, tím častěji zaznívají slova :,, Už se těšíme, až budeme zase všichni spolu. “ Všichni vám posíláme spoustu pozdravů, přejeme vám ,vašim blízkým zdraví, zdraví, zdraví. Chybíte nám. Opatrujte se!!!!

Až tohle všechno překonáme, těšíme se na vás !!!!

A máte-li chuť, napište nám na náš mail mateřské školy. Budeme rády.

nyrany.MS1@volny.cz

P.S.  Nebojte, fotografie je pořízena v září loňského roku ……  to jsme opravdu netušili, že poletí k vám ❤️