Než se spolu sejdeme, zamyšlení pro rodiče….

…… Maminko, tatínku moc, moc prosím……
.

 Přiveďte mě do školky včas a choďte si pro mě vždy včas, není mi příjemné být poslední.

 Pokud nebudete stíhat, zavolejte paní učitelce, aby se mnou počítala.

 Neprotahujte ranní loučení, je mi potom ještě větší smutno.

 Nevoďte mě do školky, když mi není dobře nebo jsem nemocný/á, nakazil/a bych ostatní kamarády, celý den bych tam proplakal/a a paní učitelka by Vám stejně zavolala, ať si pro mě přijdete.

 Nedávejte mi potají do přihrádky, do batůžku ani s sebou do školky žádné pití ani jídlo, ve školce pro nás mají svačinky.

 Když budu mít narozeniny, můžete pro děti upéct něco dobrého, nebo donést nějaké dobrůtky, ovoce či zeleninu, všechno to pak společně oslavíme a o dobrůtky se rozdělíme.

 Čtěte pozorně informace na dveřích a nástěnkách, abyste nezapomněli na nic důležitého.

 Buďte upřímní a nezapomeňte paním učitelkám sdělit všechny informace, které by měly vědět.

 Pojďte s námi dodržovat ,,školková“ pravidla.

Děkujeme vám